Account Executive / Community Manager, WARSAW - Avenew Media | Go Digital, Stay Human
16473
page-template-default,page,page-id-16473,page-child,parent-pageid-16442,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Account Executive / Community Manager, WARSAW

Do naszego zespołu w Warszawie szukamy dobrze zorganizowanej i bystrej osoby, która po krótkim okresie próbnym zostanie z nami na dłużej.

WYMAGANIA:
  • Znajomość świata marketingu internetowego, komunikacji w mediach społecznościowych
  • Rozumienie najnowszych trendów
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałych relacji z ludźmi
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność tworzenia i odwaga do wygłaszania prezentacji (również po angielsku)
  • Doskonała organizacja czasu i pracy
  • Lekkie pióro
  • Doświadczenie w obsłudze programów do edycji graficznej / video będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość takich języków jak francuski czy niderlandzki będzie dodatkowym atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wsparcie zespołu Account Mangerów w bieżącej pracy projektowej
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Samodzielne prowadzenie komunikacji (copywriting, tworzenie postów tekstowych i graficznych) wybranych projektów w mediach społecznościowych
  • Nieustanny rozwój i uczenie się nowych rzeczy każdego dnia
  • Tworzenie harmonogramów i raportów
OFERUJEMY:
  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole o wysokim poziomie kultury osobistej
  • Pracę dla klientów międzynarodowych z takich rynków jak Polska, Niemcy, Belgia, Wielka Brytania.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego wraz z rozwojem agencji
  • Elastyczny godzinowo system pracy oparty na rozliczaniu się z zadań i celów zamiast godzin przesiedzianych za biurkiem
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni
  • Biuro w The Heart Warsaw w wieżowcu Warsaw Spire
  • Dostęp do sali treningowej i treningów (krav maga & cross fit) w pobliżu biura

Formularz:

We are an equal opportunity employer and value diversity. Individuals seeking employment at Avenew Media are considered without regards to race, color, religion, national origin, age, sex, marital status, ancestry, physical or mental disability, gender identity or sexual orientation.